KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13271088
nr 1327 1088
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, Slussen, Stockholm. Utsikt från Thor Modéens trappa. Signerad a tergo. Olja på duk, 94x97 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 18 maj 2020
kl 18:46:00
18/5 13:25:44
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano